Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču ochranné návleky na popruhy ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Zákaznícka podpora

Najčastejšie otázky

Pri každej kolekcii a pri každom produkte je uvedená dostupnosť produktu. Ak ste si objednali produkt, ktorý nie je skladom a je ešte vo výrobe, tak uvádzame rozpätie dní v akom sa tovar bude od nás odosielať. O expedícii ihneď po zabalení Vašej objednávky Vám príde informačný mail. Ak si potrebujete overiť presnú dostupnosť, kontaktujte prosím infolinku: +421903 155 021, alebo e-mailom na info@rischino.sk. Ak Vám neprišiel potvrdzujúci mail o objednávke, skontrolujte pre istotu Váš spam predtým, ako budete volať na zákaznícku linku.

Kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu telefonicky na čísle +421 903 155 021 alebo e-mailom info@rischino.sk. Infolinka je dostupná v čase od 09:00-16:00 počas pracovných dní.

Naše kolekcie pravidelne po vypredaní obmieňame a prinášame novinky. Ak daný produkt v e-shope nenájdete s veľkou pravdepodobnosťou je už vypredaný. Môže sa však stať, že v sklade po inventúre nájdeme ešte zvyšný materiál na výrobu posledných kusov z danej kolekcie, preto ak zháňate konkrétny vzor kontaktujte nás na našej infolinke:+421 903 155 021 alebo e-mailom info@rischino.sk. Infolinka je dostupná v čase od 09:00-16:00 počas pracovných dní.

storephone-handsetcross-circle