Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču slintáčiky a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Objednávka a dostupnosť tovaru

Ako si môžem objednať tovar?

Tovar si môžete objednať na našom e-shope www.rischino.sk, alebo zakúpiť v našich alebo v partnerských predajniach, ktorých zoznam nájdete tu.

Dá sa u vás objednať tovar aj telefonicky?

Pokiaľ máte problémy s objednávkou na e-shope tak nás kontaktujte cez našu infolinku +421903 155 021 a radi Vám pomôžeme s objednaním tovaru. Infolinka je dostupná v čase od 09:00 do 16:00 počas pracovných dní.

Dostupnosť tovaru

Pri každej kolekcii a pri každom produkte je uvedená dostupnosť produktu. Ak ste si objednali produkt, ktorý nie je skladom a je ešte vo výrobe, tak uvádzame rozpätie dní v akom sa tovar bude od nás odosielať. O expedícii ihneď po zabalení Vašej objednávky Vám príde informačný mail. Ak si potrebujete overiť presnú dostupnosť, kontaktujte prosím infolinku: +421903 155 021, alebo e-mailom na info@rischino.sk. Ak Vám neprišiel potvrdzujúci mail o objednávke, skontrolujte pre istotu Váš spam predtým, ako budete volať na zákaznícku linku.

Mám problém so zadaním svojej objednávky

V prípade akýchkoľvek problémov kontaktujte zákaznícku podporu telefonicky +421903 155 021 alebo e-mailom info@rischino.sk. Infolinka je dostupná v čase od 09:00-16:00 počas pracovných dní.

Ako môžem zmeniť svoju objednávku?

Záleží v akom stave je Vaša objednávka. Kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu telefonický +421 903 155 021 alebo e-mailom info@rischino.sk. Infolinka je dostupná v čase od 07:00 do 19:00.

Zadal som omylom rovnakú objednávku dvakrát, ako mám postupovať?

Kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu telefonicky na čísle +421903 155 021 alebo e-mailom info@rischino.sk. Infolinka je dostupná v čase od 09:00-16:00 počas pracovných dní.

Vyrábate nosiče aj v iných farebných prevedeniach, alebo vzoroch, ako sú dostupné na eshope?

Naše kolekcie pravidelne po vypredaní obmieňame a prinášame novinky. Ak daný produkt v e-shope nenájdete s veľkou pravdepodobnosťou je už vypredaný. Môže sa však stať, že v sklade po inventúre nájdeme ešte zvyšný materiál na výrobu posledných kusov z danej kolekcie, preto ak zháňate konkrétny vzor kontaktujte nás na našej infolinke:+421 903 155 021 alebo e-mailom info@rischino.sk. Infolinka je dostupná v čase od 09:00-16:00 počas pracovných dní.

Máte v ponuke aj darčekové poukazy? Ak áno, v akých hodnotách?

Áno, máme k dispozícií aj darčekové poukazy v hodnote ceny nosiča. Nájdete ich pri jednotlivých typoch nosičoch.  Poukaz vám vieme poslať buď elektronicky na e-mail alebo vám ho pošleme na adresu. Poukaz je možné použiť jednorazovo a nie je možné ho zameniť za hotovosť.

Kde a ako viem uplatniť darčekový poukaz?

V sume darčekového poukazu si môžete následne zakúpiť výrobky značky RISCHINO a to prostredníctvom nášho e-shopu  www.rischino.sk, kde v košíku nájdete pole: darčeková poukážka, kam zadáte kód z poukážky.  Môžete si zakúpiť klasický poukaz, ktorý Vám pošleme na adresu. Náš darčekový poukaz obdržíte v podobe krásnej kartičky, zabalenej v obálke. V prípade, že potrebujete darčekový poukaz, čo najskôr môžeme vám ihneď po nákupe zaslať jeho elektronickú formu, ktorú si sami doma vytlačíte.

phone-handsetcross-circle