Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču slintáčiky a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Dámske látkové vložky

Dámske látkové vložky pre vás máme vo viacerých typoch:

1.Intímne vložky (18 x 5,5-6,5 cm): Ich hlavnou úlohou je zaistiť vám každodenný pocit čistoty pri nepríjemnom výtoku spôsobenom bakteriálnou či vírusovou infekciou, miernej inkontinencii, špinení či slabej menštruácii. Často sa tiež používajú ako poistka k menštruačnému kalíšku alebo morskej menštruačnej hubičke.

2.Slipové vložky (20 x 5,5-6,5cm): Diskrétne vložky s absorbčným jadrom z biobavlny. Vhodné pri bežnom krvácaní, ľahkej inkontinencii alebo ako väčšia poistka ku kalíšku.

3.Denné vložky (22cm x 6,5-7,5cm): Vďaka dvom savým jadrám sú vhodné pre urgentnú inkontinenciu, pre dni silnejšej menštruácie alebo na popôrodné krvácanie.

4.Nočné vložky (28 x 7,5-8,5cm): Taktiež majú dve savé jadrá, no líšia sa svojimi rozmermi. Poskytujú väčšiu plochu na pohltenie moču či krvi. Zvládnu silnú urgentnú inkontinenciu a veľké krvácanie aj po dlhší časový úsek.

5. XL vložky (33cm x 8-9cm): Najväčšie vložky, ktoré máme v ponuke. Poskytujú ochranu pri masívnom úniku moču či krvi a to spoľahlivo po niekoľko hodín.

Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle