Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču slintáčiky a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Nosičské mikiny

Nosičská mikina je určená na predné nosenie, rovnako ako aj na nosenie na chrbte. Je vyrobená z extra jemnej kvalitnej svetroviny a má predĺžený strih. V páse mikiny je všitá hrubá priliehavá gumička, ktorá presne obopne váš pás a vytvaruje ho. Predĺžený strih zaručí, že vám bude teplučko aj v chladných dňoch. Celoročne sa dá využiť ako vrchná vrstva, v chladných mesiacoch ju môžete nosiť pod našou Rischino nosičskou bundou. Nosičská mikina je s bundou plne kompatibilná.

Rischino nosičská mikina je maximálne prispôsobiteľná

Na leme kapucne a vreciek zdobí mikinu naša šatkovina s charakteristickým Rischino vzorom srdiečok. Súčasťou mikiny je aj nákrčník, ktorý viete využiť v chladnom období. Rolák na nákrčníku pevne obopne krk a zaistí teplo. Mikinu si môžete prispôsobiť pre potreby seba, ale aj vášho dieťatka:

  • Upraviteľné patenty na rukávoch: Patenty na rukávoch a nákrčníku umožnia nastaviť si dĺžku rukávu a dĺžku roláka na akú potrebujete. Mikina je veľmi prispôsobivá aj vďaka vysokej elasticite materiálu a nastaviteľným patentom.
  • Vsadka pre dieťatko: Vsadka pre dieťatko je nastaviteľná, takže si ju viete prispôsobiť na veľkosť dieťatka. Jej súčasťou je kapucňa pre dieťatko, ktorú si taktiež viete veľkostne prispôsobiť.
  • Prispôsobiteľná kapucňa: Kapucňa na mikine pre nositeľku je pevne všitá a má zadné rolovanie pre prípad, že budete chcieť dieťatko nosiť na chrbte – nebude mu zavadzať.
Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle