Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču slintáčiky a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Vrchné nohavičky (Pul, Fleece)

Vrchné nohavičky sa používajú ako vonkajšia vrstva plienkového balenia, ktorá chráni oblečenie od navlhnutia. Moderné materiály zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorej môže detská pokožka dýchať a je tak lepšie chránená pred zaparením. Veľkou výhodou našich plienok je fyziologicky vykrojený strih, ktorý neobmedzuje bábätko v pohybe a umožňuje voľný pohyb bedrových kĺbov. Jemné lemovanie spolu s ľahko riasenými gumičkami zaistí, aby všetky nehody zostali vždy vo vnútri plienky a nevyliezali až na chrbát.

Nohavičky sú variabilné, takže ich môžete používať na všetky vnútorné savé vrstvy, napríklad na nohavičkovú plienku, prefold, viacvrstvovú plienku, štvorcovú plienku alebo len voľne s vkladačkami. Ich hlavné výhody sú:

  • všestranné využitie,
  • priedušnosť,
  • strih podporujúci voľný pohyb bedrových kĺbov,
  • nenáročná údržba,
  • ekologická a ekonomická úspora.

Vrchné nohavičky na plienky vyrábame z 2 materiálov:

  1. Vrchné nohavičky z PULu: 100% nepremokavé, ale vďaka membránam zároveň priedušné. Jedná sa o najobľúbenejšie a najpoužívanejšie plienky.
  2. Vrchné nohavičky z Fleecu: Priedušnejšie ako plienky z PULu, ale môžu prepustiť vlhkosť, preto je potrebné voliť úmerne savú vrstvu. Skvele sa hodia predovšetkým na spánok.
Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle