Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču slintáčiky a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

PUL vrchné nohavičky

Vrchné nohavičky z PULu sa používajú ako vonkajšia vrstva plienkového balenia, ktorá chráni oblečenie od navlhnutia. Sú ušité z moderného materiálu tzv. PULu, ktorý je nepremokavý, ale zároveň priedušný. Jeho funkčné membrány zaisťujú priechod vzduchu a detská pokožka tak môže dýchať (podobne ako je to u softshellu či Goretexu), vďaka čomu je lepšie chránená pred zaparením. Jemné lemovanie spolu s ľahko riasenými gumičkami zaistí, aby všetky nehody zostali vždy vo vnútri plienky a nevyliezali až na chrbát. Fyziologicky vykrojený strih, ktorý neobmedzuje bábätko v pohybe, umožňuje voľný pohyb bedrových kĺbov a napomáha tak prirodzenému vývoju.

Nohavičky sú variabilné, takže ich môžete používať na všetky vnútorné savé vrstvy, napríklad na nohavičkovú plienku, prefold, viacvrstvovú plienku, štvorcovú plienku alebo len voľne s vkladačkami. Ich hlavné výhody sú:

 • všestranné využitie,
 • priedušnosť,
 • strih podporujúci voľný pohyb bedrových kĺbov,
 • nenáročná údržba,
 • ekologická a ekonomická úspora.

PUL vrchné nohavičky si môžete vybrať v troch 3 prevedeniach:

 1. Vrchné nohavičky so zapínaním na suchý zips
 2. Vrchné nohavičky so zapínaním na patentky
 3. Vrchné nohavičky naťahovacie: majú veľmi poddajný strih a jemné náplety, takže sa skvele hodia aj do šatky, nosiča, alebo na dlhý nočný spánok.

Varianty vrchných PUL nohavičiek:

Variant si vyberáte priamo pri produkte:

 1. S krídelkami alebo ľudovo s „dvojitými gumičkami“: majú rozšírenú časť medzi nožičkami a tesnejšie ich obopínajú. Skvele sa hodia bábätkám s redšou stolicou alebo chudými nôžkami.
 2. Bez krídelok: ideálna voľba pre plnšie stehienka, ktoré by mohli krídelká otláčať.

Veľkosti Pul vrchných nohavičiek:

Každú veľkosť je možné veľmi ľahko regulovať vo výške sedu pomocou patentiek, a tiež v obvode bruška vďaka suchému zipsu či patentkám (podľa toho aký typ ste pri nákupe uprednostnili). Veľkosti sú:

 • S – novorodenecké: od narodenia do 8 kg
 • M – jednoveľkostné: od 6 kg do 15 kg
 • XL – od 12 kg do 18 kg

Uvedené rozpätia sú orientačné – záleží na proporciách.

Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle