Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču slintáčiky a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Vrchné nohavičky z Fleecu

Vrchné nohavičky z fleecu sa používajú ako vonkajšia vrstva plienkového balenia, ktorá chráni oblečenie od navlhnutia. Sú ušité z 2 vrstiev fleecu, ktorý je vodeodupdivý, ale zároveň vysoko priedušný. Vďaka voľnému prúdeniu vzduchu môže detská pokožka dýchať, čím sa predchádza zapareninám. Jemné a poddajné okraje spolu s ľahko riasenými gumičkami zaisťujú, aby všetky nehody zostali vždy vo vnútri plienky a dieťatko nemalo žiadne otlačeniny.

Fyziologicky vykrojený strih, ktorý neobmedzuje bábätko v pohybe, umožňuje voľný pohyb bedrových kĺbov a napomáha tak prirodzenému vývoju. Nohavičky však môžu tlakom prevlhnúť, preto nie sú vhodné napríklad na dlhé cesty autom u väčších detí. Ich najčastejšie uplatnenie je pri dlhom nočnom spánku.

Nohavičky sú variabilné, takže ich môžete používať na všetky vnútorné savé vrstvy, napríklad na nohavičkovú plienku, prefold, viacvrstvovú plienku, český štvorec, SIO systém alebo len voľne s vkladačkami. Ich hlavné výhody sú:

  • všestranné využitie,
  • vysoká priedušnosť,
  • strih podporujúci voľný pohyb bedrových kĺbov,
  • nenáročná údržba,
  • ekologická a ekonomická úspora.

Vrchné nohavičky z fleecu si môžete vybrať v troch prevedeniach:

  1. Vrchné nohavičky so zapínaním na suchý zips
  2. Vrchné nohavičky so zapínaním na patentky
  3. Vrchné nohavičky naťahovacie: majú veľmi poddajný strih a jemné náplety, takže sa skvele hodia aj do šatky, nosiča, alebo na dlhý nočný spánok.

Varianty vrchných fleecových nohavičiek na plienky:

Variant si vyberáte priamo pri produkte:

  1. S krídelkami alebo ľudovo s „dvojitými gumičkami“: majú rozšírenú časť medzi nožičkami a tesnejšie ich obopínajú. Skvele sa hodia bábätkám s redšou stolicou alebo chudými nôžkami.
  2. Bez krídelok: ideálna voľba pre plnšie stehienka, ktoré by mohli krídelká otláčať.

Veľkosti vrchných nohavičiek z fleecu:

Každú veľkosť je možné veľmi ľahko regulovať vo výške sedu pomocou patentiek, a tiež v obvode bruška vďaka suchému zipsu či patentkám (podľa toho aký typ ste pri nákupe uprednostnili). Veľkosti sú:

• S – novorodenecké: od narodenia do 8 kg
• M – jednoveľkostné: od 6 kg do 15 kg
• XL – od 12 kg do 18 kg

Uvedené rozpätia sú orientačné – záleží na proporciách.

Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle