Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču ochranné návleky na popruhy ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Prebaľovacie podložky

Prebaľovacia podložka zaistí vždy čisté prostredie na prebalenie vášho bábätka a zároveň chráni okolie pred prípadnou nehodou. Hodí sa na použitie všade tam, kde chcete prebaliť, alebo len položiť svoje bábätko a to či už ste doma, u lekára alebo vonku na výlete.

Využiť ju môžete tiež ako podložku do postele, aby sa pri pretečení plienky či grckaní tekutina nedostala do matraca, alebo ako ochranu autosedačky pri odplienkovávaní.

Prebaľovacia podložka z nepremokavého materiálu

Vonkajšia vrstva prebaľovacej podložky je tvorená moderným materiálom tzv. PULom, ktorý je nepremokavý a chráni tak okolie od navlhnutia. Jeho funkčné membrány zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorým môže detská pokožka dýchať a je tak lepšie chránená pred zaparením, aj keď je bábätko na podložke celé hodiny. Na rozdiel od kočíkoviny je však PUL viac náchylný na poškodenie a teda nie je vhodný ako outdoorová podložka. Pokiaľ ho budete chcieť použiť v prírode, vždy pod neho umiestnite ešte jedu vrstvu napr. piknickovú deku či celtu aby sa nepoškodila laminácia.

Pohodlná dotyková vrstva je z tzv. velúru alebo dojčenského plyšu, ktorý, ako jeho názov napovedá, je zamatovo hebučký a teda veľmi príjemný na dotyk. Vďaka tomu, že je podložka tvorená iba týmito dvoma vrstvami, je po vypraní veľmi rýchlo suchá.

Starostlivosť o podložku

Veľkosť podložky je 50x70cm. Vonkajšia nepremokavá časť je tvorená PUL materiálom zo 100% polyesteru + 1mil. polyuretánu. Vnútorná dotyková vrstva je tvorená velúrom alebo dojčenským plyšom – 80% bavlna a 20% polyester.

Materiály sú certifikované pre deti do 3 rokov v súlade s vyhláškou č. 84/2001 Zb. o hygienických požiadavkách na výrobky pre deti vo veku do 3 rokov a vyhovujú požiadavkám zákona č. 258/2000 Zb. o ochrane verejného zdravia.

Počúranú podložku vyperte maximálne do 2 – 3 dní. Najprv zvoľte samostatný program plákania a až potom hlavný prací cyklus na 60°C. Nepoužívajte prací prášok s mydlom, aviváž, ocot alebo agresívne prípravky typu Savo. Sušte voľne prehodené a nevystavujte zdrojom veľkého tepla.

Výhody prebaľovacej podložky:

  • 100% nepremokavá
  • Poskytuje ľahké a vždy čisté prebalenie
  • Po vypraní rýchlo suchá
  • Ekologická
  • Vyrobená z certifikovaných materiálov
  • Ekonomicky výhodná – opakovane použiteľná
Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle