Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču slintáčiky a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Kapsovky

Kapsové plienky patria medzi najjednoduchšie systémy látkovania. V prednej časti nájdete vstup do vnútorného vrecka, do ktorého môžete umiestniť akékoľvek savé jadro a plienku tak prispôsobiť vašim aktuálnym potrebám. Potom, čo plienku vyplníte, sa používa rovnako jednoducho ako jednorazová, a preto je veľmi obľúbená aj u oteckov či babičiek. Prekvapí vás vysokou absorpciou a pritom malým a štíhlym balením. Výhodou je tiež fyziologicky vykrojený strih, ktorý umožňuje voľný pohyb bedrových kĺbov a napomáha tak ich prirodzenému vývoju.

Vonkajšia vrstva plienky je tvorená moderným materiálom tzv. PULom, ktorý je nepremokavý a chráni oblečenie od navlhnutia. Jeho funkčné membrány zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorým môže detská pokožka dýchať a je lepšie chránená pred zaparením. Hlavné výhody kapsových plienok sú:

  • voľba ľubovoľného savého jadra,
  • ľahké používanie,
  • priedušnosť,
  • strih podporujúci voľný pohyb bedrových kĺbov,
  • nenáročná údržba,
  • ekologická a ekonomická úspora.

Plienky kapsovky máme v 2 prevedeniach:

  1. S kapsou z fleecu: funguje ako stay dry vrstva, takže nie je potrebné pridávať separačnú plienku a vaše dieťatko je neustále v suchu.
  2. S kapsou z bambusu: celá vnútorná časť z antibakteriálneho bambusovo-biobavlneného froté s certifikáciou GOTS (ktoré je vyrábané v SR). Detská pokožka je teda v kontakte len so 100% prírodnými vláknami.
Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle