Teraz doprava zdarma nad 60 eur + ku každému nosiču zdarma slintáčiky a vrecúško Rischino

BIO látkový obrúsok - Bambusovo-biobavlnené froté

Látkový obrúsok je ekologickou alternatívou klasických vlhčených obrúskov, ktorý ušetrí pár korún v rodinnom rozpočte. Jeho jemný a hebký povrch z prírodných materiálov, bez parfumácie a chemického bielenia, je šetrný k pokožke. Obrúsky sú tak vhodné aj na citlivú a alergickú pokožku. Dostanete ich u nás vo veľkostiach KLASIK (12x18cm) alebo MINI (9x12cm).

  • Majú všestranné použitie
  • Nie sú chemicky bielené ani parfumované
  • Majú rýchlu a ľahkú údržbu
  • Ide o zerowaste produkt
  • Sú biodegradovateľné
  • Vyrobené z českých prírodných materiálov

Kde všade možno použiť látkové obrúsky?

Pre deti na zadoček, ručičky, kúpanie aj pusinku – používajú sa rovnako ako jednorazové, môžete ich buď najskôr navlhčiť a potom s nimi dieťa umyť, alebo naopak – naneste vodu na dieťa a obrúskom zotrite.

Pre ženy na odličovanie – používajú sa rovnako ako jednorazové tampóny, len je lepšie ich najprv ľahko navlhčiť – nenasiaknu potom toľko odličovacieho mlieka či micelárnej vody. Šetrne vyčistia citlivú aj problematickú pokožku od nečistôt a make-upu, a na rozdiel od tých jednorazových tampónov vám poslúži ešte mnoho rokov.

Látkový toaletný papier – obľuba látkových WC uteráčikov stále stúpa a to nielen vďaka tomu, že sú ekologické, ale aj vďaka pohodliu, ktoré poskytujú. Jemný a hebký povrch z prírodných materiálov, bez parfumácie a chemického bielenia je tiež najzdravším variantom utretia pre ľudí s citlivou pokožkou a najmä pre ženy, ktoré sú náchylnejšie na vaginálne mykózy. Ideálne je spojiť ich s obstaraním wc spršky či bidetu. Perte vždy na 60 °C.

Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle