Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču slintáčiky a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Sady

Testovaciu sadu látkových vložiek do podprsenky využijete predovšetkým na začiatku dojčenia. Vďaka nej si totiž vyskúšate rôzne materiály a ujasníte, aký typ prsných vložiek budete potrebovať (priepustné, polopriepustné či nepriepustné).

Látkové prsné vložky (PUL) sú ekologickou alternatívou bežných jednorazových vložiek. Slúžia ako vysoko spoľahlivá ochrana pri úniku materského mlieka, pretože vďaka savému jadru z biobavlny zvládnu pojať viac tekutiny ako ich jednorazové varianty. Prekvapia vás svojou priedušnosťou a vďaka dotykovej vrstve z antibakteriálneho bambusovo-biobavlneného froté zaistia lepšiu ochranu pred kvasinkovými infekciami. Všetky vložky majú priemer 11 cm. Neváhajte a vyskúšajte aké to je cítiť sa ako v bavlnke.

Prečo je vhodné používať kvalitné prsné vložky?

V období dojčenia sú ženské prsia mimoriadne citlivé a látkové prsné vložky sú jednoznačne najpohodlnejšia a najzdravšia ochrana pri úniku mlieka. Vďaka priedušným materiálom sú tiež mimoriadne vzdušné, a vy sa tak nemusíte báť zaparenia alebo kvasinkovej infekcie. Týmto problémom pomáha predchádzať aj dotyková vrstva z jemného antibakteriálneho bambusovo-biobavlneného froté (60% bambusová viskóza a 40% biobavlna s certifikáciou).

Mimoriadnu savosť zaisťuje vnútorné absorpčné jadro z biobavlneného froté (100% biobavlna, ktorá má tiež GOTS certifikáciu). Vonkajšia časť, ktorá sa dotýka podprsenky, je vyrábaná v 3 základných typoch, aby vložky vyhovovali presne vašim potrebám.

Testovacia sada látkových prsných vložiek je dostupná v rôznych variantoch

Naše látkové vložky do podprsenky sa líšia rôznymi druhmi vonkajšej vrstvy:

  1. Bavlnená: priepustné, ale vysoko priedušné vložky vhodné pre malý únik mlieka alebo častejšie vymieňanie.
  2. Bambusové froté: priepustné, ale vysoko priedušné prsné vložky. Sú savejšie ako bavlnené.
  3. Fleece: polopriepustné, ale priedušné prsné vložky pre stredný únik mlieka.
  4. PUL a Froté s PUL: nepriepustné, menej priedušné vložky ako predchádzajúce varianty. Vhodné pre veľký únik mlieka, a to predovšetkým v šestonedelí, prípadne pre ženy so silným spúšťacím reflexom.

Upozornenie: Foto je iba ilustračné, vzory budú vybrané podľa aktuálnej skladovej dostupnosti. Sada obsahuje 5 párov vložiek.

Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle