Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču ochranné návleky na popruhy a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Látkové odličovacie tampóny

Látkové odličovacie tampóniky sú ekologickou alternatívou k jednorazovým tampónom. Sú vhodné aj na citlivú a alergickú pleť. Používajú sa rovnako ako jednorazové, len je lepšie ich najprv ľahko namočiť – nenasiaknu potom toľko odličovacieho mlieka či micelárnej vody. Šetrne vyčistia citlivú aj problematickú pokožku od nečistôt a make-upu, no a na rozdiel od tých jednorazových vám poslúžia mnoho rokov. Nevyhadzujte ich preto do koša, iba do toho na špinavú bielizeň. Môžete ich prať spolu s bežnou bielizňou na 30 – 60°C (podľa miery znečistenia).

  • Nebielené a neparfumované
  • Rýchla a ľahká údržba
  • Zerowaste
  • Biodegradovateľné
  • Antibakteriálny prírodný materiál v bio kvalite

Druhy našich kozmetických tampónikov

Bavlnený odličovací tampónik s velúrom (alebo dojčenským plyšom) – zamatovo jemný, určený pre každodennú očistu tváre a dekoltu.

Bavlnený odličovací tampónik s BIO bambusovým froté – mäkučký, určený pre každodennú očistu, ale zvládne zmyť aj bežný make-up.

Celobambusový BIO odličovací tampónik – mäkučký, určený pre každodennú očistu, ale zvládne zmyť aj bežný make-up.

Celobavlnený BIO odličovací tampónik – hrubší, určený na odstránenie väčšieho nánosu make-upu. Určený na hĺbkové čistenie a peeling.

Všetky tampóniky majú priemer 8 cm a sú vyrobené z materiálov certifikovaných pre deti do 3 rokov.

Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle