Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču ochranné návleky na popruhy a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!
Dátum zverejnenia: 15 novembra, 2018

Natáčanie kampane Bližšie k deťom

V posledných dňoch ste na našom Facebooku aj YouTube kanáli mohli vidieť video s názvom Bližšie k deťom. Keďže zastávame názor, že fyzický kontakt je pre deti veľmi dôležitý, rozhodli sme sa vytvoriť kampaň, ktorá by tieto myšlienky podporovala.

Blízkosť rodiča totiž dáva deťom pocity istoty, bezpečia a lásky. Kontakt dokáže medzi rodičom a dieťatkom budovať vzájomnú dôveru a navyše mu dáva to najdôležitejšie – lásku a pocit, že je milované. Najjednoduchším spôsobom, ako mať dieťatko stále pri sebe, je nosiť ho v nosiči alebo v šatke. Sme preto radi, že vám aj takouto cestou môžeme ukázať všetky krásne chvíľky, ktoré môžete pri nosení spolu s dieťatkom zažiť.

Ak vás zaujíma, ako natáčanie prebiehalo, pozrite si naše behind the scenes na nasledujúcich fotografiách. Natáčanie bolo veľmi príjemné, no zároveň aj náročné, keďže sme sa prispôsobovali režimu a potrebám jednotlivých detičiek. Naše poďakovanie patrí hlavne všetkým mamičkám, ktoré sa do kampane zapojili a pomohli nám ukázať, aký je fyzický kontakt dôležitý a krásny zároveň. Veríme, že sa vám kampaň páči no a samozrejme, že nezabúdate byť #blizsiekdetom.

Natáčanie prebiehalo v interiéroch aj exteriéroch, s mesačným bábetkom aj s 5 ročným „veľkáčom“. Natáčali sme aj na Bojnickom zámku – pre nás jedno z najromantickejších miest na Slovensku.

Okrem mamičiek sa do kampane zapojili aj Rischino oteckovia a Rischino zvieratká.

A mali sme to šťastie zachytiť aj budúcu slávnu rodinnú kapelu. Celé natáčanie prebiehalo práve v takomto familiárnom štýle.

phone-handsetcross-circle