Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču ochranné návleky na popruhy a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

Nosičské bundy

Predĺžená Rischino nosičská bunda je vyrobená z extra kvalitného softshellu. Navrhnutá bola s ohľadom na potreby mamičky aj dieťatka:

  • V páse má všitú hrubú priliehavú gumičku, ktorá presne obopne váš pás a vytvaruje ho.
  • Patenty na rukávoch umožnia nastaviť si dĺžku rukávu tak, ako potrebujete.
  • Predĺžený strih zase zaručí, že na vás neprefúkne a bude vám teplučko aj v naozaj chladných dňoch.

Bunda je celoročne vhodná ako vrchná vrstva. Ak by ste predsa len pociťovali zimu, je kompatibilná aj s našou nosičskou mikinou. Kombinácia týchto dvoch kúskov vám vždy zaručí teplo a pohodlie pri nosení. K bunde je možné doobjednať aj rolákový nákrčník s nastaviteľnou dĺžkou roláka.

Bunda je vhodná na nosenie bábätka aj staršieho dieťaťa

Súčasťou bundy je nastaviteľná vsadka pre dieťatko, takže ju môžete nosiť počas celého nosiaceho obdobia vášho dieťatka. Vsadku si viete prispôsobiť presne na veľkosť dieťaťa. Obsahuje navyše aj kapucňu pre dieťatko, ktorú si tiež viete veľkostne prispôsobiť.

Bunda je zdobená luxusnou zlatou výšivkou našich charakteristických srdiečok. Je vyrobená z kvalitného zimného, pružného softshellu, ktorý je priedušný a odolný proti väčšine klimatických podmienok, vode aj vetru s vysokou vodeodolnosťou 10000 mm. Softshell sa skladá z troch vrstiev:

  • termoaktívna látka,
  • mäkký fleece – izolačná vrstva,
  • vonkajší nepremokavý materiál s membránou.

Nákrčník nie je súčasťou bundy, dá sa samostatne doobjednať. V prípade, že vlastníte Rischino nosičskú mikinu, nákrčník je jej súčasťou a nie je potrebné ho doobjednať. Bunda je kompatibilná na nosenie aj s nosičskou mikinou.

Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle