Doprava zdarma nad 60 eur + ku nosiču slintáčiky a vrecúško ako bonus. Každý nosič odteraz s magnetickou sponou!

AI2

All in Two, skrátene AI2, patrí medzi najjednoduchšie systémy látkovania. Pretože je tento spôsob najpodobnejší jednorazovým plienkám, je veľmi obľúbený aj u oteckov či babičiek.
Prekvapí vás vysokou absorpciou a pritom malým balením, ale tiež fyziologicky vykrojeným strihom, ktorý bábätko nijako neobmedzuje, no umožňuje mu voľný pohyb bedrových kĺbov a napomáha tak ich prirodzenému vývoju. Hlavné výhody AI2 sú:

  • veľmi jednoduché používanie,
  • priedušnosť,
  • strih podporujúci voľný pohyb bedrových kĺbov,
  • nenáročná údržba,
  • ekologická a ekonomická úspora.

AI2 detské plienky s certifikáciou GOTS

Na tejto plienke je úplne unikátne, že celá jej vnútorná časť je vyrobená z antibakteriálneho bambusovo-biobavlneného froté s certifikáciou GOTS (ktoré je vyrobené v ČR). Vaše dieťatko sa tak budú dotýkať len 100% prírodné vlákna. Vonkajšia vrstva plienky je tvorená moderným materiálom, tzv. PULom, ktorý je nepremokavý a chráni oblečenie od navlhnutia. Jeho funkčné membrány zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorým môže detská pokožka dýchať a je lepšie chránená pred zaparením.

Voliť si môžete z dvoch prevedení AI2:

  1. Vrchné nohavičky so zapínaním na suchý zips.
  2. Vrchné nohavičky so zapínaním na patentky.

Vyrábané sú v 2 základných veľkostiach, a to vo veľkosti S (novorodenecké – od narodenia do 8 kg) a vo veľkosti M (jednoveľkostné od 6 kg do 15 kg).

Zobrazit celý popis
phone-handsetchevron-downcross-circle